Žluté ponožky Le Fusek Movember

99 

Le Fusek si hraje s barvami. Rozzař i ty svůj outfit stylovými žlutými ponožkami Le Fusek. Tyto vtipné barevné ponožky udělají tvůj den jedinečným.
Ponožky, které stojí za hřích – to je Movember edice Le Fusek.

Objednej nad 1000 Kč a máš DOPRAVU ZDARMA!

Clear
SKU: 0101 Category:
Description

Description

Barevné ponožky Le Fusek patří do kolekce Movember 2016. Le Fusek je česká značka, která si zakládá na lokální produkci, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě našich ponožek je používána prvotřídní česaná bavlna, která dodá ponožkám měkký a hebký feel. Také zaručuje vysokou kvalitu a i po mnohonásobném vyprání drží svůj tvar a barvu.

Složení ponožek:  80 % česaná bavlna, 17 % polyamid, 3 % Lycra. Ponožky obsahují pružný materiál, který zaručuje perfektní přizpůsobení velikosti nohy.

Le Fusek a Movember

Výrobky Le Fusek jsou tady pro tebe, aby ti udělaly radost a navíc podpořily dobrou věc. Veškerý zisk z prodeje věnujeme na konto celosvětové charitativní organizace Movember. Nadace Movember je nezávislá organizace, která bojuje za zdraví všech mužů na celém světě. Jejich cílem je šířit osvětu o prevenci a péči mužů o své zdraví. Za výtěžek z Movember sbírky byl letos koupen nejmodernější ultrazvukový přístroj sloužící ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty. Má to smysl.

Additional information

Additional information

Velikost

36-40, 41-46

Doprava a platba
Více informací o možnostech dopravy a platby se dozvíte na stránce Doprava a platba.