New

Veselé ponožky Le Fusek Movember žlutozelené

99 

Ponožky, které pomáhají!

Nejen, že ti budou slušet, ale ještě pomůžeš dobré věci. Jejich veselý vzor tě bude bavit a každé oči si zaručeně všimnou. Přestože je budeš chtít nosit pořád, doporučujeme je někdy sundat a vyprat. Ať se to s tím oslňováním okolí nepřežene.  😉

100 % zisku z prodeje těchto ponožek věnujeme Nadačnímu fondu Muži proti rakovině.

Objednej nad 1000 Kč a máš DOPRAVU ZDARMA!

Clear
SKU: 0103-1-1-1-1 Category:
Description

Description

Žlutozelené ponožky Le Fusek patří do kolekce Movember 2017. Le Fusek je česká značka, která si zakládá na lokální produkci, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě našich ponožek je používána prvotřídní česaná bavlna, která dodá ponožkám měkký a hebký feel. Také zaručuje vysokou kvalitu a i po mnohonásobném vyprání drží svůj tvar a barvu.

Složení ponožek: 80 % česaná bavlna, 17 % polyamid, 3 % Lycra. Ponožky jsou vyrobeny z příjemného a pružného materiálu, který zaručuje perfektní přizpůsobení velikosti nohy.

Le Fusek a Movember

Výrobky Le Fusek jsou tady pro tebe, aby ti udělaly radost a navíc podpořily dobrou věc. Veškerý zisk z prodeje věnujeme na konto celosvětové charitativní organizace Movember. Nadace Movember je nezávislá organizace, která bojuje za zdraví všech mužů na celém světě. Jejich cílem je šířit osvětu o prevenci a péči mužů o své zdraví. Za výtěžek z Movember sbírky byl letos koupen nejmodernější ultrazvukový přístroj sloužící ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty. Má to smysl.

Additional information

Additional information

Velikost

36-40, 41-46

Doprava a platba
Více informací o možnostech dopravy a platby se dozvíte na stránce Doprava a platba.